Спартак победи с 2:1 Септември (София) у дома в двубоя от

...

Спартак постигна седма поредна победа във Втора лига и излезе начело

Спартак победи с 2:1 Септември (София) у дома в дуела от 22-ия кръг на Втора лига. Това бе седми следващ триумф на варненци, които излязоха отпред в класирането преди утрешния мач сред Етър и Хебър. Двата тима са с по 43 точки, а отборът на Васил Петров е с 45. Днес един от главните съперници за върха - Миньор, направи 2:2 при гостуването си на Септември (Симитли) и е четвърти с 41.

Единственият гол през първото полувреме осъществя Иван Колев от домакините, който бе прецизен в петата минута.

След почивтката Марио Илиевски изравни в 72-ата, само че незабавно след това Мехмед Сабри донесе трите точки за " соколите ".

Това бе последният мач на отбора презе есента.